Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lidhja e parë brenda Big Brother VIP Kosova 2? Santiana dhe Alba zbulojnë më shumë (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 15:13
santiana

Santiana dhe Alba kanë shtuar disa dyshime brenda shtëpisë, duke folur kështu për një lidhje të mundshme aty.

Ndërkaq, më pas vajzat janë shprehur se kjo gjë do të kuptohet, përcjell Klankosova.tv.

“Lëre se ke për ta kuptuar”, është shprehur ndër të tjera Alba.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.