Liderët e Kosovës dhe të Serbisë do të takohen në Shtëpinë e Bardhë më 2 shtator

Liderët e Kosovës dhe të Serbisë do të takohen në Shtëpinë e Bardhë më 2 shtator

1 muaj më parë

I përzgjedhuri i Shtëpisë së Bardhë për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka bërë të ditur se më 2 shtator do të takohen liderët e Kosovës dhe Serbisë në Shtëpinë e Bardhë.

Këtë njoftim e ka bërë Grenell në llogarinë e tij në Twitter, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv