Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Libri që ndryshon lokacion

NULL NULL
31.05.2015 14:04

A keni zgjedhur ndonjëherë për të lexuar një libër vetëm për shkak të vendosjes? Kjo është një mënyrë e mirë për të mësuar në lidhje me një vend të ri ose ndoshta për ta vizituar sërish në mendje.

Tani ka një libër elektronik (ebook) që në fakt do të ndryshojë qytetin që historia është e vendosur, varësisht në cilin qytet jeni ju.

“Trip Book” shkruar nga Marcell Rubens Paiva përshtatet me mjedisin tuaj menjëherë.

“Kjo është një gjë krejtësisht e re që kurrë nuk është bërë më parë” shpjegon Paiva, transmeton Klan Kosova.

“Nëse personi është i vendosur në Paris, ai do të fillojë për të lexuar histori dhe ajo do të zhvillohet në Paris.

Nëse personi udhëton në Nju Jork, e njëjta histori do të ketë referenca për vende në Nju Jork.” përfundon ajo.

klankosova.tv

libri 1

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.