8:27, 10 Shtator 2019

Liam Payne dukej elegant në një bluzë të bardhë të ngushtë dhe pantallona me vija gjatë së dielës në Londër, Angli, transmeton Klan Kosova.

Ish-anëtari i grupit One Direction shijoi një natë në restorantin Chiltern Firehouse, që është i pëlqyer nga të famshmit.

Nëse nuk e dini, Liam ka një të dashur të re, Maya Henry, dhe ata u panë bashkë natën tjetër.

Të hënën, Maya postoi një foto në Instagram dhe Liam i komentoi duke shkruar: “E përsosur”.

liam payne night out chiltern firehouse 014349536

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë