16:04, 19 Prill 2019

Klan Kosova pas ndeshjeve çerekfinale të Ligës së Kampionëve, ku katër gjysmëfinalistë janë Barcelona-Liverpool dhe Ajax-Tottenham, ka pyetur lexuesit e saj lidhur me finalen e kësaj gare prestigjioze evropiane se kush do të jetë në fazën kryesore të Champions.

Nga komentet e bëra dyshja më e votuar në pyetjen drejtuar lexuesve janë Barcelona-Ajax.

Mbetet të shihet nëse finalja e Champions do të jetë opsioni i votuar e cila do të zhvillohet më 1 qershor.

Konkurs Pune

Lexo më shumë