Lewis Hamilton kërkon fitore në Monaco - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lewis Hamilton kërkon fitore në Monaco

NULL NULL
18/05/2015

Piloti Lewis Hamilton kërkon që të shënojë fitore në fundjavë në garën për Çmimin e Madh në Monaco.

“Ka kohë që nuk kam fituar në Monaco dhe tash jam duke punuar që të fitoj”.

“Një sukses i tillë ka domethënie të madhe për mua”, ka deklaruar Hamilton, i cili është i kënaqur më bolidin e tij.