22:40, 25 Shkurt 2020

Bayern Munich është duke avancuar 0:3 në vizitën që po i bën Chelsea në Stamford Bridge.

Është sulmuesi i bavarezëve Robert Lewandowski që ka shënuar në minutën e 76’, transmeton Klan Kosova.

Para tij ka qenë Serge Gnabry që ka shënuar në minutat 51’ dhe 54’.

Ky është goli i Lewandowski:

Konkurs Pune

Lexo më shumë