Leonora fjalë emocionuese për Lecin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Leonora fjalë emocionuese për Lecin

NULL NULL
14/11/2015

Humoristi i njohur Ibrahim Krajkova – Leci që ndërroi jetë në natën e mbrëmshme pas problemeve të shumta shëndetësore, ka prekur edhe zemrën e këngëtarës Leonora Jakupi.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram në shoqërinë e Lecit në një skenë dikur në vitet 1996, njofton Klan Kosova,

Fjalët e këngëtarës ishin: “Lamtumirë o njeri i mirë që gjithmonë dite të na i mbushesh zemrat me gaz dhe skenën me artin tënd të ndjeshëm. Mungesa jote nuk domëthënë asnjëherë mosprani. Faleminderit për gjithçka që na dhurove. Paqe!”

Kujtojmë se aktori i ndjerë ishte më i njohur për rolin e tij në projektin filmik “Treshi Persheshi”.

dgfvdfg