Leonard Kërquki: Qëndrimet e presidentes kanë qenë të sakta dhe korrekte - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Leonard Kërquki: Qëndrimet e presidentes kanë qenë të sakta dhe korrekte

NULL NULL
17/12/2015

Në emisionin Zona e Debatit të Baton Haxhiut është duke u diskutuar për fjalimin e presidentes Atifete Jahjaga të mbajtur sot në Kuvendin e Kosovës.

Leonard Kërquki nga Gazeta Express ka thënë se fjalimi i presidentes ka qenë reflektim i saktë i gjendjes në të cilën ndodhemi.

“Qëndrimet e saj politike kanë qenë të sakta dhe korrekte gjatë këtyre pesë viteve”.

Ai ka thënë se presidentja është ofenduar dhe kritikuar vazhdimisht.

“Ne nuk kemi qenë kritik ndaj presidentes për këtë kohë, por kemi qenë fyes”.

“Nuk e kemi dëgjuar për atë çka ka thënë por për atë se si e ka thënë. Pra jemi marrë me artikulimin e saj”.