17:33, 13 Qershor 2018

Arsenali është duke synuar që ta transferojë portierin e Bayer Leverkusen, Bernd Leno-n, si dhe përfaqësuesin e Portugalisë, Gelson Martins, sipas Sky Sports.

Topçinjtë janë një nga disa klubet e interesuara për Martins, pasi që ka kërkuar që kontrata e tij të anulohet pas krizës te Sportingu.

Ndërkaq, sa i përket Leno-s, klubi londinez thuhet që të jetë në bisedime të avancuara me të.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë