Lëndohen tre policë pasi goditet vetura e tyre në veri të Mitrovicës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lëndohen tre policë pasi goditet vetura e tyre në veri të Mitrovicës

NULL NULL
18.04.2023 10:03
policia e kosoves

Tre zyrtarë policor janë lënduar pasi një person me automjetin e tij e kishte goditur veturën e tyre.

Rasti ka ndodhur në veri të Mitrovicës rreth orës 20:50 të së hënës.

Të lënduarit pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar.

Lidhur me rastin janë njoftuar institucionet kompetente/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.