13:30, 16 Nëntor 2019

Lena Waithe është një grua e martuar!

35 vjeçarja zbuloi së fundmi se ajo dhe Alana Mayo ishin martuar fshehurazi, transmeton Klan Kosova.

“Ne nuk kemi bërë asnjë njoftim. Shkuam në San Francisko dhe u martuam”, tha ajo në një intervistë.

“E gjitha ishte ide e saj”, tha Lena.

Lena dhe Alana janë bashkë për disa vite dhe janë fejuar në vitin 2017.

Konkurs Pune

Lexo më shumë