Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lekaj për Kurtin: Nëse e lë komshinë që ta menaxhojë shtëpinë atëherë vaj halli

NULL NULL
08.06.2023 23:42
Pal Lekaj

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Pal Lekaj, ka folur rreth draft statutit të kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, që ua ka dërguar presidentit të Francës Emmanuel Macron dhe kancelarit të Gjermanisë Olaf Scholz.

Lekaj në Edicionin Special në Klan Kosova e ka kritikuar ashpër qeverinë e drejtuar nga Albin Kurti.

“Nëse ti nuk i mbikëqyrë apo nuk je i zoti i shtëpisë tënde që t’i të veprosh dhe nëse shtëpinë dikë tjetër e lë ta menaxhojë shtëpinë tënde atëherë vaj halli për kryeministrin tonë”, tha Lekaj në Klan Kosova.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.