Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Lejza Bio Restaurant” ka shtruar darkë për banorët e Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 02:15

“Lejza Bio Restaurant” ka shtruar darkë për banorët e Big Brother VIP Kosova 2 pas spektaklit ‘Prime’.

Atyre u janë servirur ushqime tradicionale nga më të ndryshmet, pas një nate të gjatë spektakolare, ku u diskutuan ngjarjet kryesore të javës.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.