Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Leje Ganinë moj”, Adri e Shqipja i flasin diçka Ilirianës (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 14:41

Adri dhe Shqipja ishin duke biseduar me njëri-tjetrin e atyre u ka ndërhyrë Ilirjana.

Ajo u foli atyre për Ganiun dhe ata i thanë që mos ta përmend atë pasi janë duke bërë thashethëme për banorët e tjerë.

Pas kësaj ndodhie Ganiu shkoi te ata dhe i bëri të qesh të tre./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.