21:26, 22 Shkurt 2020

Reperi Ledri Vula ka sjellë një këngë të re.

Kënga është titulluar “Prej inati”, ndërsa kripi është xhiruar jashtë Kosovës, njofton Klan Kosova.

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Ledri, ndërsa ‘beat’ prej Jobinho De Souza dhe Frederik Buchard.

Konkurs Pune

Lexo më shumë