15:46, 19 Shtator 2018

Ledri Vula është zyrtarisht pjesë e klubit basketbollistik Z-Mobile Prishtina.

Lajmi u konfirmua nga kryetari i bordit të klubit, Blerand Stavileci.

Stavileci dhe Vula u paraqitën në një konferencë për media, njofton Klan Kosova.

Zyrtare: Ledri Vula nënkryetar i KB Z Mobile Prishtina

Publiée par KB Prishtina sur Mercredi 19 septembre 2018