22:01, 15 Qershor 2015

Golden State Warriors e ka fituar lojën e pestë finale të NBA-së kundër Cleveland Cavaliers dhe tash udhëheq 3:2.

Por, LeBron James i Cavaliers tregoi se ende është plot vetëbesim, ndonëse humbja në ndeshjen e ardhshme nënkupton titullin për .

I pyetur në konferencë për shtyp rreth faktit nëse lëndimet e shumta të bashkëlojtarëve të tij do t’ia bëjnë më të lehtë humbjen potenciale, James u përgjigj:

“Është e thjeshtë – unë jam lojtari më i mirë në botë”.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4VoC9nS53jM

Konkurs Pune

Lexo më shumë