Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

LDK-ja e zgjedh liderin e saj të dielën

NULL NULL
29.05.2015 14:38

Kuvendi Zgjedhor i LDK-së, ku pritet të zgjedhet kryetari i këtij subjekti do të mbahet të dielën duke filluar nga ora 9:00.

Siç raporton KosovaPress duke iu referuar burimeve të saj, Kuvendi do të mbahet në Hotel Emerald, ku nga ora 8:30 do të nis regjistrimi i delegatëve.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.