LDK dëshiron që brenda marrëveshjes Kosovë - Serbi të jetë njohja reciproke (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

LDK dëshiron që brenda marrëveshjes Kosovë – Serbi të jetë njohja reciproke (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 17:29
Merita Neziri LDK

Lidhja Demokratike e Kosovës është në pritje të zhvillimeve nga takimet e kryeministrit të Kosovës Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq.

LDK-ja opozitare do të bëjë të ditura qëndrimet e saja pasi që të dihet epilogu nga takimet mes Kurtit dhe Vuçiq në qendren evropiane.

Burimet brenda kësaj partie i thanë Klanit se do të dëshironin që në marrëveshje të ishte njohja reciproke me Serbinë/ Klankosova.tv