Lazarat, arrestohen 5 persona për kultivim narkotikësh - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lazarat, arrestohen 5 persona për kultivim narkotikësh

NULL NULL
01/10/2015

Policia e Gjirokastrës ka njoftuar arrestimin e 5 personave që ishin shpallur në kërkim për kultivim narkotikësh që nga qershori i vitit 2014, pas operacionit masiv antikanabis.

Në orët e para të mëngjesit, në kuadër të operacionit “Vjeshta”, u arrestuan Avdul Avduli, Teno Buci, Sigurim Mahmutaj, Ylli Gerveshi dhe Zaim Basha, transmeton Top Channel.