Lawrence, fytyra e re e Dior - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lawrence, fytyra e re e Dior

NULL NULL
13/05/2015

Jennifer Lawrence ka pozuar për fushatën e re të Dior.

Lawrence duket vërtet e mrekullueshme duke vërtetuar kështu se përveçse një aktore e shkëlqyer është edhe një modele tërheqëse.

Aktorja në këtë set fotografik shihet me një “make-up” natyral.

Protagonistja e ‘Hunger Games’ ka qenë pjesë e disa fushatave për stilistë të ndryshëm në të shkuarën, por duket se ka hequr dorë nga modelingu i rrobave dhe aksesorëve, duke zgjedhur të bëhet fytyra e kësaj firme bukurie.