Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lavanderia, ambient i Julianës dhe Stresit për diskutime rreth Mbresës (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 16:29

Juliana kësaj radhe në lavanderi ka diskutuar me Stresin për Mbresën.

Reperi e pyeti banoren e Big Brother Vip Kosova se a ishte Mbresa ajo që i tregoi asaj se çfarë kishte thënë për të Vedati, pasi dje patën një debat.

“A ishte dje Mbresa ajo që të tregoi ty se kinse Vedati ka thënë për ty se je e pa karakter?”, ka thënë Stresi.

Ndërsa, Juliana i tha po se Mbresa ia dha këtë deklaratë, duke shtuar se mendon që Mbresa dëshiron ta fusë atë në debat me Vedatin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.