Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lautaro shënoi dy gola, ngjitet në listën e shënuesve në Serie A

NULL NULL
nga Emanuell Syla 28.01.2023 20:34

Interi fitoi në një ndeshje të vështirë te Cremonese të shtunën, aty ku u shënuan tre gola, një për vendësit dhe dy për mysafirët.

Lautaro Martinez ishte shënues i dy golave për Interin, kurse në total sivjet në Serie A kampioni i botës me Argjentinën e ka quar në 11-të numrin e shënimeve.

Martinez i Interit dhe Lookman i Atalantas aktualisht kanë nga 11 gola në kampionatin italian, kurse top shënues është ai i Napolit Osimhen me 13 gola.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.