Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Laura Fazliu fiton medaljen e artë në Lojërat Mesdhetare

NULL NULL
30.06.2022 17:27

Laura Fazliu i ka sjellë Kosovës medaljen e dytë të artë nga Lojërat Mesdhetare Oran 2022.

Xhudistja jonë triumfoi ndaj spanjolles Perez Cabana, -63 kg, transmeton Klankosova.tv.

Ndryshe, kjo është medalja e katërt, që është siguruar nga sportistët kosovarë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.