23:30, 7 Nëntor 2018

Larsa Pippen ka folur rreth thashethemeve se ajo e tradhtoi burrin e saj Scottie Pippen, transmeton Klan Kosova.

Nëse nuk e dini, ata paraqitën sërish divorc javën e kaluar pas paraqitje fillimisht në vitin 2016, por u pajtuan.

‘Njerëzit janë aq të ndjeshëm ndaj jetës time. Unë jam e dashur dhe s’do të them asgjë negative për të. Shpirti im nuk është i ndërtuar për negativitet’, shkroi Larsa në një postim në Instagram.

‘Njerëzit thonë se unë kam tradhtuar, dhe nuk është kështu. Ai nuk ishte këtu. Unë kam krijuar një oqean me lot pas ndarjes. Do të bëja gjithçka për të. Mua nuk më intereson paraja, i kam pasur gjatë gjithë jetës time’, vazhdoi ajo.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë