Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Larja e rrobave po del problem, kapiteni në mendime  (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 15:51
Blerando

Banorët e Big Brother VIP Kosova, janë shprehur se kanë problem me larjen e rrobave.

E këtë shqetësim e shprehën te kapiteni i javës, Blerando.

Blerando u vërejt se pas ankesës së tyre, ra në mendime, ndoshta për të gjetur një zgjidhje.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.