Largohet flamuri serb në Zubin Potok, vendoset ai i Kosovës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Largohet flamuri serb në Zubin Potok, vendoset ai i Kosovës (VIDEO)

NULL NULL
26.05.2023 17:28
Zubin Potok

Në komunën e Zubin Potokut është vendosur flamuri i Kosovës.

Disa zyrtarë të komunës, të asistuar nga Policia e Kosovës e kanë larguar flamurin e Serbisë, i cili deri më tani është aty, përcjell Klankosova.tv.

Në videon më poshtë mund të shihni momentin e vendosjes së flamurit të Kosovës në Zubin Potok.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.