Largimi i Ronaldos e ka ndihmuar klubin Manchester United, pranon Keane - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Largimi i Ronaldos e ka ndihmuar klubin Manchester United, pranon Keane

NULL NULL
02.02.2023 12:36

Roy Keane ka pranuar se largimi i Cristiano Ronaldos e ka ndihmuar Erik ten Haag të rikthejë “faktorin e ndjenjës së mirë” te Manchester United.

“Unë mendoj se kjo i ka ndihmuar (largimi i Ronaldos) menaxherit dhe klubit. E gjithë kjo situatë e Ronaldos, ai padyshim që nuk do të ulej në stol dhe të ishte i kënaqur me të”.

Sipas tij, kjo gjë e ka ndihmuar menaxherin Erik ten Haag që të jetë më syhapur me klubin.

klankosova.tv