Lara Stone me shqiponjën dy-krenare - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lara Stone me shqiponjën dy-krenare

NULL NULL
03/06/2015

Modelja e famshme, Lara Stone, ka publikuar në instagramin e saj një fotografi, ku mban një kapele.

Në kapelen e saj sportive, kishte diçka mjaft interesante dhe fare të zakonshme për një fotomodele me famë botërore.

Ajo mbane në kokë një kapele të kuqe me shqiponjën dykrenare.

Ështe kjo Lara Stone, e cila po promovon simbolin e kombit shqiptar, në mesin e mijëra fansave të saj që e ndjekin në Instagram.

Ajo ditëve të fundit po qëndron në Shqipëri dhe duket se po e shijon në maksimum.

Bukuroshja e pasarelave regjistrohet e 8-a në listën e “Forbes”, që fitojnë më shumë para gjatë vitit./klankosova.tv

Lara Stone