Lana Del Rey me familjen e të dashurit në Itali - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lana Del Rey me familjen e të dashurit në Itali

NULL NULL
10/08/2015

Këngëtarja, Lana Del Rey është parë e pandashme me të dashurin e saj, Francesco Carrozzini.

Ndërsa duket se lidhja e tyre ka kaluar në një nivel tjetër derisa Del Rey ka shkuar në vizitë në familjen e të dashurit të saj derisa bashkë kanë udhëtuar për pushime në Portofino të Italisë.

30 vjeccarja u pa duke shkëmbyer puthje me të dashurin e saj derisa së bashku ishin në një jaht në fshatin piktoresk, transmeton Klan Kosova.

CCifti u panë duke kaluar kohë të mirë së bashku derisa kohë pas kohe edhe merrnin rreze dielli së bashku.

Ata janë duke qëndruar në shtëpinë e Francesco tash e disa javë dhe duke shijuar kohën larg angazhimeve tyre profesionale në mënyrën më të mirë të mundshme.

lana 4

lana 3

lana 2

lana 1