Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lamar po përmirësohet

NULL NULL
18.10.2015 19:15

Lamar Odom ka pasur përmirësime të dukshme të gjendjes së tij në 24 orët e fundit dhe tani është duke marrë frymë tërësisht i vetëm.

Burimet e TMz thonë se Lamar është tërësisht jashtë ventilatorit, edhe pse ai ka ende nja maskë oksigjeni për të rritur nivelin e oksigjenit të tij.

Një përmirësim i madh…Lamar i është përgjigjur mjekëve sot si fizikisht ashtu edhe verbalisht dhe zemra e tij është duke u bërë edhe më mirë.

Lamar ende duhet te trajtohet pasi që ende nuk i janë përgjigjur të gjitha organet, por burimi i TMZ tha se deri më tani në 24 orët e fundit kjo gjë është shumë e mirë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.