Lamar po përmirësohet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lamar po përmirësohet

NULL NULL
18/10/2015

Lamar Odom ka pasur përmirësime të dukshme të gjendjes së tij në 24 orët e fundit dhe tani është duke marrë frymë tërësisht i vetëm.

Burimet e TMz thonë se Lamar është tërësisht jashtë ventilatorit, edhe pse ai ka ende nja maskë oksigjeni për të rritur nivelin e oksigjenit të tij.

Një përmirësim i madh…Lamar i është përgjigjur mjekëve sot si fizikisht ashtu edhe verbalisht dhe zemra e tij është duke u bërë edhe më mirë.

Lamar ende duhet te trajtohet pasi që ende nuk i janë përgjigjur të gjitha organet, por burimi i TMZ tha se deri më tani në 24 orët e fundit kjo gjë është shumë e mirë.