Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lama endacake bllokon trafikun në autostradën e ngarkuar britanike

NULL NULL
02.06.2023 17:08
lama

Një lamë u xhirua duke bllokuar trafikun në një autostradë britanike, përpara se të nxirrej nga rruga nga personeli i Autostradave Kombëtare atje.

Sue Brewer, e cila ishte pasagjere në një makinë që udhëtonte në autostradën M55 në Lancashire, i bëri video lamës që endej në rrugë rreth orës 21:00.

Prania e kafshës bllokoi trafikun.

Policia e Lancashire tha se u thirr në vendngjarje për shkak të lamës, por kafsha ishte larguar tashmë nga rruga nga punonjësit e National Highways në kohën kur oficerët mbërritën.

Zyrtarët thanë se ata po hetonin origjinën e lamës dhe po përpiqeshin të përcaktonin se si doli të endej e lirë në autostradë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.