Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lakers mposhtin Pistonsat (VIDEO)

NULL NULL
14.02.2024 08:53

Los Angeles Lakers ka shënuar fitore ndaj Detroit Pistons me rezultat 125:11 në kuadër të NBA-së.

LeBron Jamesi realizoi 25 pikë, përcjellë nga D’Angelo Russell që shtoi 21 pikë te vendësit, ndërkaq edhe Anthony Davis shkëlqeu me 20 pikë e 14 kërcime.

Në anën tjetër, Ausar Thompson pati më së shumti te Pistonsat, 20 sosh.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.