Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lajmi i Fundit: Shpërthim në Veri të Mitrovicës

NULL NULL
16.03.2018 00:03

Një shpërthim i fuqishëm raportohet se ka ndodhur në orët e vona të së enjtes në Mitrovicën e Veriut, njofton Klan Kosova.

Kështu kanë bërë të ditur lexues të Klan Kosovës të cilët kanë shkruar në adresë të redaksisë.

Klan Kosova ka provuar të marr detaje nga Policia e Kosovës në Veri por kontakti me ta ka qenë i pamundur.

Mësohet se banorët janë ndjerë të shqetësuar pasi raportohet se shpërthimi ka ndodhur nga një granatë dore, njofton Klan Kosova.

Ende nuk raportohet për të lënduar.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.