LAJMI I FUNDIT: Një i vdekur dhe një i lënduar në aksident trafiku në Rahovec

Një aksident ka ndodhur në orët e mbrëmjes në fshatin Fortesë të Rahovecit. Si pasojë e këtij aksidenti një person ka mbetur i vdekur, dhe një tjetër është lënduar. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar Albin Sahatqija nga Policia e Kosovës në Gjakovë. “Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:15 në fshatin Fortesë të Rahovecit, … Continue reading LAJMI I FUNDIT: Një i vdekur dhe një i lënduar në aksident trafiku në Rahovec