Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

LAJMI I FUNDIT: Ekipi Negociator Qeveritar nuk do të votohet

NULL NULL
05.09.2018 16:49

Ekipi Dialogues Qeveritar, nuk do të votohet në Seancën e Jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës, të thirrur në kuadër të propozim vendimit nga ana e Kryeministrit Ramush Haradinaj.

Këtë e kanë bërë të ditur burime të Klan Kosova brenda Qeverisë, të cilët nuk kanë dashur të identifikohen.

Seanca e jashtëzakonshme që do të trajtonte çështjen e ekipit negociator qeveritar u tha se do të niste në ora 16:00 por kjo gjë ende nuk ka ndodhur.

Kjo seancë si dhe një seancë tjetër e thirrur nga opozita, janë duke u shtyer që nga dita e së martës për periudhë të pacaktuar.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.