LAJMI I FUNDIT: Ballon d'Or, Ronaldo del i gjashti - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

LAJMI I FUNDIT: Ballon d’Or, Ronaldo del i gjashti

NULL NULL
29/11/2021

Pesë herë Topi i Artë, Cristiano Ronaldo, këtë herë ka arritur të renditet i gjashti në garën për Topin e Artë.

Portugezi gëzoi një stinor solid me Juventusin dhe pati paraqitje fantastike për Portugalinë por nuk arriti të fitojë trofe.