10:00, 26 Qershor 2019

Lajme të mira për fansat e Dixie Chiks – ato po sjellin muzikë të re së shpejti…

Grupi i vajzave po punon aktualisht me producentin Jack Antonoff dhe ato shfrytëzuan Instagramin për t’ju treguar fansave se diçka e re po vjen.

Natalie Maines postoi një video për të njoftuar se Dixie Chicks po sjell album.

Kanë kaluar 13 vjet që kur grupi ka lëshuar albumin e tyre “Taking the Long Way” që fitoi Grammy për albumin e vitit, transmeton Klan Kosova.

View this post on Instagram

#dcx2019

A post shared by @ 1nataliemaines on

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë