Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lajçaku takon edhe Abdixhikun (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 14:51
Lumir Abdixhiku

Emisari special i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, në ditën e dytë të vizitës në Kosovë ka takuar edhe kryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku.

Lajçak gjatë ditës ka takuar edhe kryetarët e Partisë Demokratike të Kosovës dhe Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, njofton Klankosova.tv.

Gjatë ditës së djeshme Lajçaku ka takuar presidenten e vendit, Vjosa Osmani dhe kryeministri, Albin Kurti.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.