Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lajçak ec nëpër Urën e Ibrit (VIDEO)

NULL NULL
11.05.2023 12:02

Ndërmjetësuesi i BE-së për dialog, Miroslav Lajçak, ka qenë sot në Mitrovicë në kuadër të vizitës së tij në Kosovë.

Ai bashkë me delegacionin e tij, pas takimit që pati me kryetarin mitrovicas, Bedri Hamza, është parë të ecte edhe nëpër Urën e Ibrit, transmeton klankosova.tv.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.