Lahi Brahimaj, krerëve të institucioneve: Reagimi juaj është reagim i "gëzimit të heshtur" - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lahi Brahimaj, krerëve të institucioneve: Reagimi juaj është reagim i “gëzimit të heshtur”

NULL NULL
02/03/2017

Lahi Brahimaj, deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe ish-bashkëluftëtari i Ramush Haradinjat ka thënë se “vendimi për shtyrjen e vendimit për Ramushin është konstatim i mjerimit të lidershipit të Kosovës”.

“Sa të pa vlerë që jeni ju krerët e institucioneve të Kosovës por ky mjerim është se jeni të pafytyrë”, ka shkruar Brahimaj, në profilin e tij në Facebook, njofton Klan Kosova.

“Reagimi juaj në këtë pengmarrje është reagim i “gëzimit të heshtur”, por kinse protestues. Ju ju mban serviliteti. Shpresa juaj e shpëtimit personal është serviliteti. Jeni të tmerruar se s’do të kaloj demarkacioni e kurrë asociacioni”.

Image may contain: 1 person, suit