Labi pro bashkimit kombëtar - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Labi pro bashkimit kombëtar

NULL NULL
27/05/2015

Labinot Tahiri, këngëtari ferizajas e ka shfrytëzuar llogarinë e tij në instagram që t’u thotë mirëmëngjesi kosovarëve, transmeton Klan Kosova.

Mirëpo, ai e cilëson shtetin e Kosovës si të Shqipërisë. Madje, ai iu është drejtuar fansave të tij me një përshkrim mjaft filozofik:

“Nuk jam i pari që jam zgjuar edhe ti je zgjuar para meje?! Mendja dhe shpirti im që lëviznin nëpër bptë brenda pak minutave! Mirëmëngjesi Kosovë e Shqipërisë! – shkruan Labi.

Labinot Tahiri