14:10, 12 Qershor 2019

Shia LaBeouf po e feston ditëlindjen e 33-të me gruan numër një të jetës së tij – nënën!

Aktori dhe mamaja e tij Shayna u fotografuan të kapur për duarsh teksa po e shijonin motin e mirë rrugës për darkuar në restorant.

Gjatë fundjavës së kaluar, aktori është parë me rroba që ia shfaqnin tatuazhet e këmbës teksa kryente blerje në dyqan ushqimesh.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë