Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kylie vazhdon festimet në Meksikë

NULL NULL
12.08.2015 10:30

Duket se festimet për ditëlindjen e Kylie Jenner nuk kanë mbaruar.

Ajo dhe i dashuri i saj Tyga thuhet se janë drejtuar për të vazhduar festimet nën rrezet e diellit.

Një ditë pas ditëlindjes së saj, 18 vjeçarja ka postuar një fotografi të një avioni bashkë me veturën e saj të re që kushtoi 295 mijë dollarë e që ishte dhuratë nga Tyga.

Ajo thjesht kishte shkruajtur: “Gone”.

E! Online njofton se çifti kanë udhëtuar në Meksikë për të kaluar pushime bashkë, pa asnjë anëtarë të familjes.

ghfgh

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.