18:02, 16 Maj 2018

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj unike, transmeton Klan Kosova.

Kylie Minogue as këtë herë nuk i ka dëshpëruar fansat e saj me stilin e saj unik, pasi kishte bërë shoping në Londër.

Këngëtarja 49 vjeçare, është parë me një fustan të gjatë dhe të zi me plot stil.

Leading lady: Kylie Minogue proved her chic sense of style on Wednesday, as she slipped into an embellished denim dress for a shopping trip in London

Style icon: Keeping things chic from head to toe, Kylie accessorised with towering lace-up boots and a trendy pair of pink round sunglasses