15:30, 7 Dhjetor 2018

Pak kohë më parë qarkullonin lajmet se bashkëshorti i miliarderes Travis Scott e ka tradhtuar atë.

Për këto lajme ylli televiziv, Kylie Jenner tha se ishin gënjeshtra dhe lidhja e tyre ishte më e fortë se kurrë, njofton Klan Kosova.

Gjithashtu, Jenner tha se interneti ia shpifte ndonjëherë, duke u munduar të prishte familjen e saj.