Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kylie Jenner dhe Tyga përsëri bashkë?

NULL NULL
06.05.2015 10:24

Motra e vogël e Kim Kardashian, Kylie Jenner, si duket nuk mund të qëndrojë larg reperit të famshëm Tyga.

Edhe pse është raportuar se ata janë ndarë pasi ai i kishte shkruar ish-it të tij Blac Chyna, duke e lutur atë që të kthehen përsëri bashkë, Kylie dukej e rehatshme afër tij, në foton më të re të publikuar në Snapchat.

Nga ky publikim, na bëjnë me dije se ata janë ribashkuar, pavarësisht gjithë dramës së përjetuar.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme