Ky fëmijë e jetoi ëndrrën e tij duke i takuar yjet e Chelseat dhe Real Madridit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ky fëmijë e jetoi ëndrrën e tij duke i takuar yjet e Chelseat dhe Real Madridit (VIDEO)

NULL NULL
nga Endrit Zogaj 19.04.2023 16:56

Pak para se të zbarkonin në fushë, në tunelin e “Stamford Bridge” një fëmijë e jetoi ëndrrën e tij duke u takuar prej afër me futbollistët e Chelseat dhe Real Madrid.

Fëmija ishte i mbushur plotë me emocione dhe secilin që e takonte e thërriste emrin e tij me shumë dashuri.

Dallimin e bëri vetëm kur nga afër e takoi sulmuesin e Real Madrid, Karim Benzema. Madje, fëmija u befasua akoma më shumë kur francezi e përshendeti duke i’a zgjatur dorën.

Në atë ndeshje, Real Madridi fitoi ndaj Chelseat 2-0 dhe kaloi në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve ku për kundërshtarë e Manchester Cityn.