Ky është personi që vrau disa fëmijë në një shkollë në Teksas - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ky është personi që vrau disa fëmijë në një shkollë në Teksas

NULL NULL
1 month më parë

Kjo është fotografia e parë e 18 vjeçarit të armatosur që hapi zjarr në një shkollë fillore në Teksas.

Salvador Ramos është identifikuar nga autoritetet dhe besohet se është vrarë nga oficerët.

Të paktën 19 fëmijë dhe dy të rritur u vranë në sulmin në shkollën fillore Robb të martën, transmeton Klankosova.tv.